Regulamin Regulations

Informacje o Firmie
Sklep internetowy panzlyzeczkami.pl jest własnością:

Miros kapitalas, UAB
Kod przedsiębiorstwa – 304113888
Numer Płatnika VAT – LT100010548710
Adres – Islandijos pl. 95-57, LT-49176 Kaunas
Kod ubezpieczyciel – 2372015
E-mail – mypersonalspoon@gmail.com
Telefon komórkowy – +48 780 064 890

Regulamin
Sklep internetowy panzlyzeczkami.pl czynny jest 24 godziny na dobę i przez cały ten czas możliwe jest składanie zamówień z wyłączeniem czasu w którym wykonywane są prace techniczne.
Kontakt telefoniczny w sprawie zamówień jest możliwy w dniach od poniedziałku do piątku z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy w godzinach 8-16 po numerem telefonu +48 780 064 890

(koszt połączenia według cennika Państwa operatora) lub pod adresem e-mail mypersonalspoon@gmail.com

Opisy i zdjęcia produktów
– Wszystkie produkty znajdujące się w sprzedaży sklepu są produktami nowymi.
– W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących produktów przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
– Dopuszcza się drobne draśnięcia na łyżce, to związano z produkcyjnym procesem, umocnieniem i obróbką.

Ceny
– Ceny podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wartość ceny nie obejmuje kosztów przesyłki towaru do klienta oraz ewentualnych opłat celnych.
– Cena podana przy produkcie jest ceną wiążącą obie strony w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia na towar.
– Sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmian cen, wprowadzania akcji promocyjnych i wyprzedaży, wprowadzania w nich zmian oraz ich zakończenia bez podawania przyczyny.
– Przedstawiona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zamówienia i dostawa
– Zamówienia realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
– Zamówienie dzieje się z 1 do 3 dnie! Wysyłka odbywa się trzy razy tydzień.
– Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu otrzymania informacji o prawidłowo wykonanym przelewie lub wyborze przesyłki pobraniowej – do 7 dni o ile nie jest zaznaczone inaczej przy produkcie lub nie zostało ustalone indywidualnie.
– Produkty są rezerwowane do zamówień przez okres 7 dni. Jeżeli do tego czasu płatność nie zostanie uznana na koncie firmy Folkstar są one odblokowywane na poczet innych zamówień.
– Przelewy przychodzące sprawdzane są jeden raz w ciągu dnia, między godziną 11 a 11.30. Wszelkie uznania na koncie firmy po godzinie 11.30 odbierane są następnego dnia z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy oraz weekendów.
– Czas realizacji zamówienia nie obejmuje czasu dostawy.
– Jeśli złożone zamówienie obejmuje produkty o różnym statusie dostępności, wysyłka zamówionych produktów następuje w chwili skompletowania całości zamówienia.
– W przypadku niedostępności zamówionego produktu, Klient jest informowany o tym fakcie przez pracownika sklepu i podejmuje decyzję o sposobie realizacji pozostałej części złożonego zamówienia
(częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania na produkt brakujący, zamiana brakującego produktu na inny w tej samej cenie lub anulowanie całego zamówienia) bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
– Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody Zamawiającego na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez firmę panzlyzeczkami.pl w celu realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu, poprawienia oraz żądania zaprzestania wykorzystania swoich danych osobowych zgodnie z ustawą „O ochronie danych osobowych” z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Płatności
– Klient może wybrać następujący sposób zapłaty: przedpłata za pomocą karty kredytowej i przedpłata na rachunek bankowy w systemie płatności PaySera
– Formę płatności klient wybiera przy zamawianiu towaru
– Zamówienia nie opłacone w terminie 21 dni licząc od następnego dnia po dniu złożenia będą anulowane. W przypadku uiszczenia opłaty po tym terminie należy poinformować o tym fakcie mailowo lub telefonicznie.
– Paragony do zamówień opłaconych przy odbiorze wysyłane są na życzenie klienta po zaksięgowaniu środków z pobrania na naszym koncie. Jeżeli klient nie wyraził takiej woli paragon jest przetrzymywany w archiwum firmy przez okres 2 lat.
– Nabywca sam odpowiada za możliwe importowane cła, podatki i inne możliwe koszty związane z zakupem

Reklamacje i zwroty towaru

Przedmioty dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu
Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
Przedmioty wykonywane na zamówienie
Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.


– Koszt oraz organizację transportu towaru zwracanego opłaca nabywca

Regulamin obowiązuje od dnia: 2018-03-23